Μπλέιζερ μονόκουμπο με πέτο στο γιακά και βάτες.Μείγμα από ραιγιόν και λινό ύφασμα.Μανίκι μέχρι κάτω από τον αγκώνα που καταλήγει σε ρεβέρ και χρυσαφί κουμπί.Λεπτομέρεια, τσέπες πατ, διακοσμητικά ιδιαίτερα κουμπιά.70% ΡΑΙΓΙΟΝ 30% ΛΙΝΟ..
Forel X Rossina BaltatziΜπλούζα από ύφασμα με νήμα από 100% βαμβάκι.Στρόγγυλη λαιμόκοψη και κοντά μανίκια.Λεπτομέρεια, τύπωμα μπροστά σε αντίθετο συνδυασμό.100% ΒΑΜΒΑΚΙ..